Zwiastuni świtu

Wróciłam ostatnio do czytania B.Marciniak stojącej pod warstwą kurzu na mojej półce.No może czytania to za dużo powiedziane raczej przeglądania. Miałam trochę pytań złapałam, więc jedną z jej książek otworzyłam na chybił trafił i dostałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania:) To się nazywa mieć wsparcie wszechświata. 😉
A tak serio gdybym miała polecać jakąkolwiek lekturę channelingów to tylko cykl B.Marciniak o świetlanej rodzinie…. do mnie przemawia.Oczywiście odbiór takich przekazów jest indywidualną sprawą jednak te książki mogłabym polecić choćby tylko jako ciekawostkę kosmiczną.

gw-plejady1

Poniżej fragment książki Barbary Marciniak „Zwiastuni Świtu”:

Jesteśmy tu. Jesteśmy Plejadianami, kolektywem energii z Plejad. Mamy długą historię. Nasi przodkowie przybyli z innego wszechświata, który osiągnął stan realizacji – z jednego z wszechświatów. Wy natomiast działacie na planecie zmierzającej do realizacji, a my jesteśmy tu po to, aby pomóc wam w tym zadaniu. Tę realizację, lub inaczej transformację, zapowiadało od wieków wielu ludzi. To ważny moment. To, co dzieje się teraz na Ziemi wpłynie na losy całego wszechświata.

Realizacja polega na zrozumieniu przez was, kim jesteście, abyście mogli kontynuować eksperyment. Nasi przodkowie przybyli ze świata, który się zrealizował, po czym osiągnął kosmiczne zrozumienie iż jest Najwyższym Stwórcą, Pierwszą Przyczyną, lub inaczej podróżą Najwyższego Stwórcy w czasie. Przybyli ze świata, który odkrył swoją istotę – zdolność tworzenia. Poprzez odkrycie owej istoty odkryliśmy, że jesteśmy stwórcami.

Nasi przodkowie mieli do wyboru powrót do Najwyższego Stwórcy – który jest po prostu ruchem – i pozostanie wewnątrz tej wibracji, albo dalszy rozwój -jak to zawsze bywa w przypadku osiągnięcia realizacji formy. Przybyli do tego wszechświata z własnej woli jako ambasadorzy, ponieważ zdali sobie sprawę, że pewnego dnia będziecie gotowi do realizacji. Przybyli do Plejad, ponieważ ten układ gwiezdny pewnego dnia będzie mógł pomóc wam w najtrudniejszej chwili, podczas kryzysu, kiedy będziecie gotowi do ponownego połączenia się z Najwyższym Stwórcą.

Nasi przodkowie należeli do Pierwszych Projektantów Ziemi, architektów obsiewających światy i cywilizacje siłą twórczą i miłością. Z racji swoich umiejętności kochali projektować światy, tak jak dyrygenci uwielbiają dyrygować. Nasi przodkowie są także waszymi, a my lubimy nazywać was naszą pradawną rodziną, którą w rzeczy samej jesteście. Nasi przodkowie oddali swoje DNA Pierwszym Projektantom, i to DNA stało się częścią DNA gatunku ludzkiego.

My, Plejadanie, pochodzimy z waszej przyszłości. W jednym z wariantów naszego “teraz” ma miejsce tyrania i zamęt; widzimy też prawdopodobne warianty przyszłości Ziemi, zawierające taką samą tyranię i upadek. Czas w trójwymiarowej rzeczywistości jest błędnie rozumiany: wierzycie, że mierzy się go w minutach lub stopniach. Czas jest o wiele rozleglejszy niż się wam wydaje. W rzeczywistości czas koduje informację i bawi się nią, pozwalając wam poruszać się jednocześnie po różnych rzeczywistościach, wkraczać w nie poprzez jego rozciąganie, wykrzywianie, zaginanie i zakręcanie w koło. Możecie posuwać się po eliptycznej krzywej czasu i doświadczać wielu rzeczywistości, po prostu podążając wokół elipsy i odkrywając że, podobnie jak czas, także i rzeczywistość nie jest “stała”.

Jako że wszystkie rzeczywistości nie są stałe, i jako że przyszłość nie jest ustalona (jest jedną z pewnej liczby potencjalnych możliwości) dostrzegamy w tym momencie okazję, aby wprowadzić w życie korzystniejszą możliwość przyszłości Ziemi. Pragniemy wprowadzić światło na tę planetę i przywrócić Ziemi jej pierwotne przeznaczenie – wspaniałego międzygalaktycznego centrum wymiany informacji. Tak więc wróciliśmy w ułamku czasu do miejsca, które nazywamy jądrem lub nasieniem, aby wywołać zmianę. Zmiana ta wpłynie nie tylko na Ziemię; wpłynie na waszą przyszłość, na naszą teraźniejszość i na cały wszechświat.

To wielka nowina! Przybyliście na Ziemię w miejscu i czasie zbliżającej się ewolucji. Dokona się olbrzymi skok, w którym weźmiecie udział, i nie jesteście w tym pozostawieni sobie, ponieważ wiele energii spływa teraz na Ziemię, aby uczestniczyć w tym wielkim przedsięwzięciu. Planetę otaczają statki macierzyste działające jak prawdziwe przetworniki energii. Do Ziemi docierają promienie światła ze starych, pradawnych układów gwiezdnych, które współpracowały z wami od wieków. Te promienie pełne informacji uderzają właśnie o planetę.

Jako że informacja ta wysyłana jest do was, wasze ciała muszą być zdolne do jej przyjęcia, przetworzenia, zmagazynowania i przekazania innym. Wielu z was wytworzy połączenia telepatyczne ze statkami macierzystymi, które będą spełniały rolę waszych własnych radiostacji, za pomocą których będziecie mogli na zawołanie dostroić się do bogactwa informacji.

Jest to ewolucja nadświadomości, ewolucja wkraczająca w najwyższy aspekt waszej istoty. Nie musicie się martwić, jak stać się tą istotą, ponieważ już jesteście tą istotą, musicie tylko o tym pamiętać. Od kiedy podniesione zostały zasłony wokół Ziemi podczas Konwergencji Harmonicznej, jesteście stale napromieniowani energią z kosmosu, a jej ilość jest nieprzerwanie podwyższana i wzmagana w miarę waszych zdolności. Ewoluujecie teraz w tak niezwykle przyspieszonym tempie, że każdy rok tej dekady będzie jak dziesięć lub więcej lat poprzedniego wieku. Pomyślcie jak wiele osiągniecie do roku 1999 i poczujcie, kim się staniecie. To będzie, jakbyście przeżyli sto lat w ciągu dekady.

Zaleje was fala pamięci, zaleje was wiele innych spraw. Wielu z was odbędzie podróże statkami do różnych części układu słonecznego. Ponieważ wkraczacie w Wiek Światła, otworzą się przed wami światy, o istnieniu których nigdy nie wiedzieliście. Przeżyliście różne epoki: epokę brązu, epokę żelaza, erę przemysłową, erę informacji i tak dalej. Te różne epoki wiązały się z zasiewaniem, uprawianiem i wprowadzaniem potencjałów życia w trzeci wymiar.

Lada chwila nastąpi przejście, przesunięcie wymiarów zmniejszające gęstość trzeciego wymiaru, tak abyście mogli wkroczyć w wymiary wyższe, w których ciało nie posiada tak stałej natury. Przybyliście tutaj, ponieważ chcecie opanować proces ewolucyjny i móc z tym żyć. To będzie bardzo ekscytujące, ponieważ oznacza to, że będziecie funkcjonować w wielu rzeczywistościach.

Głęboko w waszym wnętrzu kryją się odpowiedzi na wszystkie pytania. Pytania, które wysuwają się na pierwszy plan w waszych myślach powstają po to, abyście mogli przywołać odpowiedzi z głębi własnej istoty. Aby to osiągnąć, musicie najpierw uwierzyć, że informacja właśnie tam jest zgromadzona.

Ludzkość pobiera obecnie bardzo ważną lekcję. Lekcja ta polega oczywiście na uświadomieniu sobie waszej boskości, waszej więzi z Najwyższym Stwórcą i wszystkim co żyje. Polega na uświadomieniu sobie, że wszystko łączy się ze sobą w całość, i że wy stanowicie część tej całości.

Na olbrzymim obszarze przestrzeni kosmicznej istnieje wielka ilość kultur i społeczeństw; społeczeństwa te i kultury odwiedzały tę planetę od czasu jej powstania. Nie wygląda to w ten sposób, że tylko my, Plejadianie, przybyliśmy wam pomóc; jesteśmy tylko jedną z grup z jednego z układów słonecznych. Przybyło tu wielu, z różnych powodów. Większość przybyszów pozaziemskich jest tutaj, aby was podtrzymać na duchu, chociaż są i tacy, którzy są tu z innych powodów.

Wasza historia rozgrywa się w bardzo szczególnych czasach. Wielu z was zaangażowało się przed wiekami na Ziemi poprzez energię gwiezdną i poprzez pracę z wyższymi sferami. Znacie bardzo dobrze trudności, przez jakie przeszła Ziemia, na przykład ile razy zmieniał się kształt lądów i ile razy niebo przyszło wam na pomoc.

Informacja uległa zniekształceniu, kiedy ci którzy przybyli z nieba aby przyspieszyć wasz rozwój zostali uznani za bogów. Tak jak dzieci ubóstwiają tych, którzy mogą robić to, czego one nie potrafią, tak i wasze społeczeństwo wyraźnie prezentuje tę samą metodę kreowania boskości. Idea stojąca za tą metodą jest jednym z paradygmatów wiary, który macie zmienić przybywając tutaj. Trójwymiarowy świat jest jednym z większych wyzwań, ponieważ pozwala na ustanowienie potężnych ograniczeń. Poprzez te ograniczenia tworzą się struktury, a dzięki temu procesowi tworzycie i uczycie się, że jesteście częścią Najwyższego Stwórcy i że Najwyższy Stwórca pragnie doświadczać.

Jesteście wspaniałymi istotami, członkami Świetlanej Rodziny, i przybyliście na Ziemię w tym momencie z zadaniem stworzenia zmiany. Kluczem jest miłość. To miłość tworzy wszechświat. Obecna technika na Ziemi rozwinie się tylko do pewnego stopnia, ponieważ rodzaj ludzki nie rozumie jeszcze, że potrzebna jest miłość.

Energia może przyjmować wszelkie formy twórczości, ale kiedy jednostka ma do czynienia z chciwością lub nienawiścią czy też jakimkolwiek uczuciem, które nie postępuje w stronę światła, może dojść tylko do pewnego punktu. Uzyskuje tylko tyle informacji, ile jest dostępne dla tego rodzaju wibracji. Miłość jest podstawowym materiałem budulcowym, tak więc kiedy ktoś posiada miłość, posiada wszelkie możliwości. Istnieje plan przypominania koncepcji światła – które jest informacją i miłością. Sprawia on, że buntownicy tacy jak Świetlana Rodzina przybywają do systemu, w którym przedtem przez wieki panowała ciemność, i zmieniają go.

Jesteśmy w dużym stopniu buntownikami, tak jak wy. Jak już powiedzieliśmy, nasz własny system wymaga przekształcenia. Działamy poprzez Świetlaną Rodzinę w wielu układach jako pomost lub połączenie w celu przemiany naszego własnego układu. Wzrost waszej świadomości poprzez miłość i odpowiedzialność ożywia nas, pokrzepia i poszerza naszą świadomość, abyśmy mogli dalej się rozwijać. Dlatego, chociaż jesteśmy waszymi przyjaciółmi, przewodnikami i pomocnikami, to wy pomagacie nam w taki sam sposób.

Dokąd doprowadzi was ta przemiana? Chcielibyśmy zobaczyć, jak stajecie się zdolni do świadomego formowania światów. Jesteście przygotowani do zasiewania i osadzania gatunków na wielu nowo utworzonych światach, a ponieważ w waszej pamięci zgromadzona jest historia tego, co zdarzyło się tu na Ziemi, będziecie mogli nauczyć innych i świadomie utrzymywać kierunek, w jakim powinny zmierzać inne światy.

Bierzecie udział w olbrzymim planie. Wszyscy skorzystaliście z ochotą z szansy bycia tutaj, w miejscu i czasie stanowiącym takie wyzwanie. Byliście pewni, że potraficie to zrobić. Oprócz tego zanim przybyliście tutaj powiedziano wam, że otrzymacie wydatną pomoc. I oto faktycznie, na różnych stopniach waszego rozwoju, w różnych okolicznościach pojawiają się na planecie różne istoty aby was pobudzać, zachęcać i przypominać wam, że nie robią tego dla was. Jesteśmy jednymi z tych podżegaczy, czymś w rodzaju katalizatora. Kiedy słyszycie nazwę Plejadianie, czujecie z nami łączność, ponieważ pomagamy przybliżyć wam waszą własną informację, waszą własną wiedzę.

Współdziałając z wami mamy zamiar przypomnieć wam o tym, kim jesteście, abyście mogli odnaleźć największe źródło własnej inspiracji. Gdybyśmy mogli każdemu wyznaczyć karierę lub dać wam sposób na życie, poprosilibyśmy każdego z was, aby sam stał się dla siebie inspiracją. Kiedy będziecie umieli żyć w takich okolicznościach i być naprawdę inspiracją dla wszystkich których napotkacie, będziecie utrzymywać przy życiu swoje światło – i w tym jest wielka głębia.

Pamiętajcie, że my jesteśmy tutaj z waszego powodu, że wy jesteście tu dla swoich celów, i że wszyscy jesteśmy tu aby wspólnie rozwijać się i tworzyć nową częstotliwość wibracji. Pragniemy przełamać paradygmaty wierzeniowe, które dzielą rozwijające się jednostki. Pragniemy stworzyć ambasadę, reguły harmonii i współpracy, dając wam informację, która uderzy w samo sedno waszych istot, bez względu na to, jakie były wasze poprzednie wierzenia.

My, grupa mówiąca do was, zamierzamy napełnić swoje opowiadanie pewnymi interesującymi doświadczeniami. Kiedy przemówiliśmy do was po raz pierwszy w roku 1988, nasz kolektyw składał się z 50 do 70 istot – niektórych w postaci fizycznej, innych w postaci niefizycznej, wszystkich – Plejadian. Nasza liczba wzrosła, i teraz nasz kolektyw liczy dobrze ponad 100 istot z wielu różnych systemów. Można nas teraz nazywać Plejadianami Plus. Są w naszej rzeczywistości tacy, którzy nie wierzą, że możemy dokonać tego, co zaczęliśmy z wami robić. Uważają oni, że podejmujemy zbyt wiele szans i wyzwań, jednak czekają z niecierpliwością, aby zobaczyć co się stanie.

W waszym systemie są tacy, którzy wierzą że jesteśmy tutaj aby siać strach, ale my nie widzimy tego w ten sposób. Nie pragniemy przestraszyć nikogo z was: pragniemy was tylko poinformować. Jeżeli siedzicie w ciemnym pokoju i słyszycie dziwne dźwięki, to może was przerażać. Jednak, jeżeli zapalicie światło aby zobaczyć, co te dźwięki wydaje, wtedy nie jest to takie straszne. Pragniemy poinformować was o tym, z czym macie do czynienia. Światło jest informacją; ignorancja jest ciemnością. Chcemy abyście działali w świetle, nie w ciemności.

Zaangażowaliśmy się w pracę z wami, ponieważ pragniemy rozwijać swoją świadomość w kierunku zdobycia większej wolnej woli i ekspresji. Tak jak waszym zadaniem jest zmienić system, w którym żyjecie, tak naszym zadaniem jest zmiana naszego systemu. Nasze cele nie są sprzeczne. Jak wspomnieliśmy, przybywamy z waszej przyszłości i czasami nie przychodzimy z pustymi rękami. Potrzebujemy was, tak jak wy nas potrzebujecie. Jako członkowie Świetlanej Rodziny możecie nadawać moc, lub wprowadzać wielkie nowe możliwości w łańcuch rzeczywistości, który w ciągu następnych dwudziestu lat imploduje z tego sektora egzystencji, ponieważ żyjecie fizycznie na tej planecie. To za waszym pośrednictwem dokona się przemiana. To co teraz robicie ma na nas ogromny wpływ. Olbrzymi wpływ ma na nas to, co dzieje się z Ziemią.

Jesteśmy tutaj, aby wam pomagać, nauczać i rozwijać się w miarę jak wspólnie będziemy przechodzić przez ten proces. Podajemy swoją wersję wydarzeń tylko po to, aby wznieść was na wyższy stopień świadomości. Nie chcemy twierdzić, że ta wersja, i tylko ta wersja jest prawdziwa. Całe to nauczanie jest zaprojektowane w wielkim z założenia celu, a historie które wam opowiadamy ułożono, aby wznieść was na wyższą płaszczyznę świadomości. Taki jest nasz zamiar.

Słowa które wybieramy i pojęcia, o których mówimy są jak zwalniacze szyfrów, zmagazynowanych głęboko wewnątrz waszego ciała. Wasze ciała czekają na postawienie pytań, abyście mogli dostroić się do odpowiedzi wewnątrz siebie – aby pamięć komórkowa w waszych ciałach mogła przypomnieć sobie to, co już wie. W miarę jak będziemy do was mówić, będziecie sobie przypominali.

Mówiąc do was chcemy poszerzyć waszą definicję rzeczywistości: jednak nigdy nie bierzcie dosłownie niczego, co wam mówimy. Zawsze podążajcie po większej spirali niż ta, jaką tworzymy, co pozwoli wam ujrzeć szerszy obraz. Nigdy nie zatrzymujcie się w miejscu w którym zdefiniujemy jakieś pojęcie, ponieważ jesteśmy tu po to tylko, aby odblokować wasze paradygmaty i potrząsnąć waszymi klatkami; abyście mogli uaktywnić prawdziwą wiedzę, realną wiedzę, która jest zgromadzona w was samych. To tam znajdują się dane, a my przybyliśmy, aby je w was obudzić.

Chcemy poddać idee pod waszą rozwagę. Chcemy was zachęcić, abyście nie utknęli w jednej idei, a objęli także to, co do czego wahacie się lub czego się obawiacie. Uświadomcie sobie, że kiedy stajecie przed tak zwanymi ciemnymi stronami, lub częściami swojego cienia, tworzycie możliwość uwolnienia wszystkiego, co się z tym wiąże. Sprowadza się to do pierwszej i ostatniej zasady: myśl stwarza. Niezależnie w jakiej sytuacji się znajdujesz, znalazłeś się w niej siłą swoich myśli. To także niezłomna wiara że myśl stwarza, przemieni wasze doświadczenie i życie planety.

Radzimy wam, abyście kwestionowali każdego, kto jest skłonny do zbytniego ograniczania i mówi wam o absolutach. To ważne, aby słuchać wielu różnych opinii i wielu różnych opowieści. Słuchajcie ludzkich opowieści, potem osądźcie, czy brzmią wiarygodnie. Czy służą waszym korzyściom i rozwojowi? Chcielibyśmy was nauczyć między innymi, że do was należy decyzja, co zrobicie. My dajemy wam informację; jednak to wy zdecydujecie, co z nią uczynicie: wy, a nie my, kierujecie swoim życiem.

Lubimy szczycić się tym. że jesteśmy dobrymi gawędziarzami. W sposobie, w jaki przedstawiamy dane jest trochę prawdopodobieństwa, i trochę sensacji. Jednak historia którą wam opowiadamy z pewnością nie jest historią jedyną; nie jest zakończona i nigdy nie będzie jedyną prawdą. Jest to tylko fragment, jedna mała cząstka większego obrazu.

Bez względu na to, jaką historię dzisiaj opowiadamy, gwarantujemy wam, że za rok opowiemy inną historię, ponieważ za rok będziecie zdolni zrozumieć rzeczy w większym wymiarze. Tak więc historia ta będzie bezustannie się rozwijać. Waszym zadaniem jest odnaleźć w tej historii waszą tożsamość, odnaleźć to, o czym wiecie – nie to, w co chcecie wierzyć, lub w co kazano wam wierzyć. Nakazem chwili jest wiara w to, co wiecie, ponieważ wiedza łączy was z Najwyższym Stwórcą. Każdy z was musi się dowiedzieć, że życie zacznie coś znaczyć, kiedy zaczniecie sobie przypominać waszą rolę.

Jesteście tu z własnej woli. Waszym zadaniem jest przybliżyć wspomnienia i przywrócić wartość ludzkiej egzystencji na pierwszy plan stworzenia. Jesteście potrzebni. Przez wiele istnień szkolono was do tego zadania, i nie przyszliście nie przygotowani. Wszystko co potrzebujecie teraz wiedzieć znajduje się wewnątrz was, i waszym zadaniem jest przypomnieć sobie swoje szkolenie. To nie jest wcielenie, w którym macie zdobywać nowe informacje. Jak powiedzieliśmy już przedtem, w tym wcieleniu macie przypomnieć sobie to, co już wiecie, a my jesteśmy tu tylko po to, aby wam o tym przypomnieć. To jest część naszego zadania.

http://plejadianie.pl/zwiastuni_switu.html

 

Dla chętnych wersja do posłuchania :

Reklamy

13 uwag do wpisu “Zwiastuni świtu

 1. to ja polecam „jedyną planetą ziemia”
  P.V. Schlemmer
  odbiór i przekazywanie wiadomości

  tak to było gdy wszechświat był mały byliśmy bliżej gdy zaczął się rozszerzać, staliśmy się odlegli… istnieje jednak coś co nas łączy czyt. wyżej 🙂

  Polubione przez 1 osoba

  • Znam tą książkę już kiedyś ktoś mi ją polecił …chyba chodziło wtedy o cywilizację Altei …i Altean …no chyba,że coś mylę.
   Tak to prawda,że wszystko i wszyscy jesteśmy w pewien sposób na pewnym poziomie połączeni …szkoda,że tak trudno pojąć ludzkości tą prostą prawdę.Może pojmie to jak już wszystko do koła zatruje uśmierci…

   Polubione przez 1 osoba

 2. Przeczytalam na razie fragment fragmentu i juz chcialam zjechać autora za bla…a tu znalazłam miłość a wiec początek naszego istnienia i końca 😉 co w srodku wolna wola – nasze życie…
  No cóż Stworca-ruch jak seks, sport, praca… Tylko gdy nie ma Milości – co za życie?
  ps. jeszcze poczytam i napiszę

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s